Search Results
| Property Details |
Auction Details |
Service Apartment
Jalan Saville, Saville D'Lake, 47130 Puchong, Selangor
|
| Built Up: |
1,566 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Fri, May 15, 2026
Reserve Price: RM 420,000.00
|
Apartment
Residensi Selangorku Begonia, Jalan Eco Majestic 3A/5, Eco Majestic, 43500 Semenyih, Selangor
|
| Built Up: |
1,045 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Fri, May 15, 2026
Reserve Price: RM 280,000.00
|
Service Apartment
Blok D, Puncak Muzaffar, Ayer Keroh, 75450 Hang Tuah Jaya, Melaka
|
| Built Up: |
850 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
| Restriction: |
KOD B |
|
Auction Date: Mon, May 18, 2026
Reserve Price: RM 280,000.00
|
Apartment
Blok A3, Pangsapuri Samudera 1, 32040 Seri Manjung, Perak
|
| Built Up: |
969 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, May 19, 2026
Reserve Price: RM 202,500.00
|
Apartment
Block 5, Pangsapuri Sri Melewar, Jalan Juruwang A U1/A, Seksyen U1, 40150 Shah Alam, Selangor
|
| Built Up: |
657 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, May 19, 2026
Reserve Price: RM 135,000.00
|
Service Apartment
12th Floor, Sensory Residence, Jalan Southville 1, Southville City, 43800 Dengkil, Selangor
|
| Built Up: |
549 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, May 19, 2026
Reserve Price: RM 270,000.00
|
Apartment
Pangsapuri Mawar, Merdeka Villa, Jalan Merdeka Permai 1, Merdeka Villa / Seri Merdeka, 68000 Ampang, Selangor
|
| Built Up: |
926 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Tue, May 19, 2026
Reserve Price: RM 270,000.00
|
Residential Suite
Blok Pelangi Sentral, Pelangi Damansara, Persiaran Surian, 47800 Petaling Jaya, Selangor
|
| Built Up: |
1,023 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Tue, May 19, 2026
Reserve Price: RM 430,000.00
|
Apartment
Block C, Pangsapuri Milia, Jalan Nuri 7/1B, PJU 5, 47810, Petaling Jaya, Selangor
|
| Built Up: |
710 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Tue, May 19, 2026
Reserve Price: RM 180,000.00
|
Apartment
B03, Vista Seri Alam, Persiaran Seri Alam, Bandar Seri Alam, 81750 Masai, Johor
|
| Built Up: |
850 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, May 19, 2026
Reserve Price: RM 260,000.00
|
Service Apartment
Block B, Pangsapuri Suriamas, Jalan Serantau, Taman Dato Onn, 80350 Johor Bahru, Johor
|
| Built Up: |
1,205 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Tue, May 19, 2026
Reserve Price: RM 480,000.00
|
Apartment
Sri Ivori, Lengkok Angsana, Bandar Baru Air Itam, 11500 Ayer Itam, Penang
|
| Built Up: |
700 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Tue, May 19, 2026
Reserve Price: RM 220,000.00
|
|